Bybit зобов’язується підтримати програму висадження дерев з метою сприяння розвитку та гендерної рівності в Індії●      Компанія Bybit пообіцяла посадити та доглянути 100 000 фруктових дерев у Індії через партнерство з благодійною організацією One Tree Planted

●      Bybit розуміє значущість концепції допомоги іншим та відповідальності перед майбутніми поколіннями у побудові стійкого й гармонійного майбутнього

●      Ця ініціатива підтримує обмежені у правах спільноти Індії, надаючи засоби існування та поживні продукти харчування незахищеним сім'ям.


НЬЮ-ДЕЛІ, Індія - Media OutReach - 14 лютого 2022 року - Bybit, одна з найбільш швидко зростаючих криптовалютних бірж у світі, зобов'язалася посадити та доглянути 100 000 фруктових дерев у штатах Гар'яна, Уттар-Прадеш, Уттаракханд, Раджастан, Махараштра, Одіша та Західна Бенгалія в Індії через партнерство з благодійною організацією One Tree Planted.

 

Підтримуючи проєкт «Індія 2022: Фруктові дерева для боротьби з голодом», який почнеться 14 лютого 2022 р. і триватиме до 30 листопада 2022 р., Bybit сприятиме розвитку невеликих ферм у незахищених спільнотах, допомагаючи створювати стійкі засоби існування та поживні продукти харчування для їхніх сімей і спільноти. Ця ініціатива також проголошує й довготривалі цілі: боротьба з забрудненням, збереженням води та попередження ерозії ґрунтів.

 

Через три роки після посадки кожне дерево зможе приносити 10 $ доходу щороку. Це зобов'язання допоможе довести до кінця план встановити стабільне джерело прибутків для боротьби з голодом, недоїданням та бідністю в уразливих сільських спільнотах. Проєкт також створить можливості працевлаштування для місцевих жінок у розсадниках з метою боротьби з гендерною нерівністю серед груп, що знаходяться у найважчому положенні.

 

Цього року One Tree Planted будуватиме новий великий розсадник у Мірзапурі, щоб усунути необхідність транспортування саджанців на великі відстані (знижуючи цим самим витрати на проєкт та викиди вуглецю), а також покращити якість саджанців,оскільки вони встигнуть звикнути до місцевих умов. У цих розсадниках будуть використовуватися місцеві трудові ресурси, в яких найбільших утисків зазнають овдовілі й літні жінки, які є особливо незахищеними у вже уразливих спільнотах.

 

Bybit поділяє глибоко вкорінену позицію організації One Tree Planted щодо зеленішого майбутнього. Окрім економічних переваг для місцевих спільнот, проєкт вестиме програму «безпластиковий розсадник», замінюючи пластикові мішки для розсади на джутове й рисове бадилля з метою уникнення тон пластикових відходів. Цей проєкт буде починатися як тестовий, з невеликої кількості дерев у 2022 році, і в наступні роки його масштаб розширюватиметься. Організація One Tree Planted підтримує цей проєкт разом із місцевим партнером, компанією Sustainable Green Initiative, ще з 2017 року. Разом на поточний момент вони посадили 3,5 мільйони фруктових дерев по всій Індії. Починаючи з 2014 року One Tree Planted посадила більш як 40 мільйонів дерев у 43 країнах світу.

 

«З розширенням Bybit ми розуміємо значущість допомоги більш широким шарам суспільства, а також власну відповідальність за забезпечення можливості для прийдешніх поколінь жити у гармонійному й стійкому майбутньому. Питання стійкості та нерівності бентежать наші серця, а тому ми підтримуємо такі організації, як One Tree Planted, що знаходять і розвивають рішення, які у близькому й далекому майбутньому зможуть принести користь мільйонам людей» — переконаний Ігнеус Терренус, директор відділу комунікацій у Bybit.

 

«Ми цінимо підтримку Bybit і всю цю велику роботу, яку ми зможемо здійснити в результаті цього партнерства. Через ініціативу «Фруктові дерева для боротьби з голодом» ми зможемо посадити більше дерев для підтримки людей, спільноти та біорізноманіття в Індії» — повідомляє Ешлі Ламонтань, менеджер лісової кампанії.

 發行人全權負責本公告的內容
Про висаджені дерева
Про висаджені дерева

One Tree Planted — це неприбуткова організація, що має місію зробити допомогу навколишньму середовищу простішою для кожного через висадення дерев. Їхні проєкти охоплюють увесь світ і виконуються у партнерстві з місцевими спільнотами та обізнаними експертами з метою збереження природи, людей і тварин. Відновлення лісонасаджень після пожеж або повенів допомагає працевлаштуванню, що сприяє позитивним соціальним наслідкам та відновлює біорізноманіття. Багато проєктів мають перекривні цілі, створюючи поєднані переваги, що докладаються до Цілей стійкого розвитку ООН. Детальніше на onetreeplanted.org.


Про Bybit

Bybit — це біржа криптовалют, створена у березні 2018 року, пропонуючи професійну платформу для криптовалютних трейдерів, які шукають надшвидкий метчинговий двигун, бездоганну службу підтримки та багатомовну спільноту. Компанія надає надає інноваційні онлайн послуги торгівлі на споті та торгівлі деривативами, продукти майнінгу та стейкінгу, а також підтримку API, для роздрібних та інституціональних клієнтів з усього світу, намагаючись бути найбільш надійною біржею для того класу цифрових активів, що зараз формується.


Детальніше див. на сайті:


Для отримання новин на цю тему підпишіться на нас у соцмережах 


#Bybit
來源:

Bybit

類別:

Business & Finance

發佈於

14 Feb 2022

過去的新聞稿

更多

聯繫 Media OutReach Newswire

立即聯繫我們