Ceevo likvidē starptautisko maksājumu atšķirības EiropāJauns Ceevo produkts ļauj Eiropas komersantiem viegli piekļūt vienkāršotiem maksājumu risinājumiem un uzņēmuma globālajām zināšanām savas uzņēmējdarbības izvēršanai

VALETA, MALTA - Media OutReach - 2020. gada 2. jūlijs - Ceevo šodien paziņo par automatizēto reģistrēšanas (AOB) un maksājuma vārteju risinājumu ieviešanu Eiropā, piedāvājot vietējiem komersantiem ātru un vienkāršu maksājumu risinājumu. Apmeklējiet interneta vietni www.ceevo.com, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt viņiem gūt labumu no aizvien pieaugošajām pārrobežu e-tirdzniecības iespējām.

 

Izmantojot uzņēmuma starptautisko mērogu, kā arī finanšu un tehnoloģiju zināšanas, Ceevo pārvalda visus starptautisko maksājumu elementus, tostarp drošību, regulējumu un plašu maksājumu iespēju klāstu, lai tirgotāji spētu koncentrēties uz savu biznesu attīstīšanu.

 

Pārrobežu e-tirdzniecības maksājumu izaicinājumi Austrumeiropā

Lai arī Austrumeiropa ir viens no straujāk augošajiem e-tirdzniecības tirgiem kontinentā, kas gada griezumā stabili pieaug par 10,2%, reģiona tirgotāji joprojām ir nepietiekami nodrošināti - liela daļa starptautisku pakalpojumu sniedzēju vēl tikai plāno izvērst darbību reģionā, bet vietējie tirgus spēlētāji nespēj nodrošināt pareizos risinājumus un pakalpojumus, lai atbalstītu uzņēmumus ar starptautiskām ambīcijām.

 

Ceevo risinājumi ir izstrādāti, lai apmierinātu to komersantu vajadzības, kuri vēlas apstrādāt tiešsaistes maksājumu darījumus saviem klientiem Eiropas Savienībā un starptautiskajos tirgos. Lai arī Ceevo risinājumi ir pieejami visiem Eiropas komersantiem, Ceevo uzskata, ka Austrumeiropas tirgotāji ir jo sevišķi nepietiekami nodrošināti, un uzņēmuma izstrādātais risinājums samazinās maksājumu risinājumu nepilnības tiem komersantiem, kuri vēlas izplesties ārpus saviem vietējiem tirgiem.

 

Nesen Ceevo veiktā mazo Austrumeiropas interneta mazumtirgotāju aptaujā secināts, ka divi galvenie satraukumi šādiem komersantiem ir maksājumu drošība (42%) un naudas plūsmas pārvaldība (21%), bet nepieņemtas maksājumu metodes (30%) tiek minētas kā visbiežākā problēma, kas novērota pie pasūtījuma apstrādes.

 

Turklāt 32,5% respondentu arī norāda, ka vairums no to tirdzniecības apjoma iegūts, izmantojot starpkanālus un tādas vietnes kā Amazon un eBay. Trīs būtiskākās šo biznesu bažas attiecībā uz pārrobežu maksājumiem ir valūtas un maksājumu apstrāde, un pielāgošanās reāllaika valūtas maiņas kursiem (25%), klientu atbalsts un apkalpošana (24,17%) un maksājumu saskaņošana no citām valstīm (23%).


Respondenti arī norāda uz digitālo maksājumu integrēšanu un problēmām pielāgoties strauji mainīgajām patērētāju tendencēm, kā arī uz sarežģītajām ES regulām kā šķēršļiem, lai aplūkotu izaugsmes iespējas ārpus vietējiem tirgiem. Ceevo automatizētais reģistrēšanas un maksājumu vārtejas risinājums izmanto jaunākos tehnoloģiju rīkus, lai risinātu šīs problēmas, un sniedz komersantiem nevainojamu risinājumu līdzdalībai digitālajā ekonomikā.

 

Ceevo grupas vadītājs Filips Meiers norāda: "Ir acīmredzams, ka mazie interneta mazumtirgotāji nespēj izmantot iespējas pārdot savas preces un pakalpojumus starptautiski, un tādējādi nespēj attīstīt savus biznesu, jo viņi nespēj pieņemt maksājumus no perspektīviem klientiem. Mazo biznesu realitāte ir tāda, ka viņi uztraucas par maksājumu tehnoloģiju tā vietā, lai koncentrētos uz savu biznesu vadīšanu. Mēs jutām, ka šo situāciju nepieciešams risināt, nodrošinot lietotājam draudzīgu risinājumu, kas ir pieejams vietējās valodās un nodrošina ātru integrāciju."

 

Ceevo - iespējas nodrošināšana biznesiem pieņemt gandrīz jebkāda veida maksājumu no jebkuras valsts

Ceevo izstrādājis savus maksājumu risinājumus, lai tieši risinātu šo biznesu problēmas. Tas nodrošina ātru un automatizētu reģistrāciju bez papildu izmaksām, pašapkalpošanās atbalstu, kas nodrošina publiski pieejamu dokumentāciju un klientu atbalsta sadaļu, lai palīdzētu komersantiem risināt maksājumu problēmas. Ceevo arī sniedz intuitīvus paneļus, kas nodrošina vienkāršāku vairāku kanālu pārvaldību, lai jūsu bizness spētu pēc iespējas ātrāk sākt darbību.

 

Filips Meiers piebilst: "Ar Ceevo maksājumiem mēs vēlamies sniegt komersantiem iespēju pārdot savas preces vai pakalpojumus visiem saviem potenciālajiem klientiem ES tirgos un tālāk. Mēs vēlamies būt mazo uzņēmumu atbalsts un ļaut viņiem, pateicoties mūsu pakalpojumiem, koncentrēties uz nozīmīgām lietām, nevis mulsinošo maksājumu pasauli. Mūsu risinājumi atvieglos klientiem iespēju pieņemt maksājumus no ikviena, jebkādā valūtā, no jebkuras vietas pasaulē bez juridisko vai tehnisko zināšanu nepieciešamības. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar dažāda tipa komersantiem un iespēju atbalstīt nākamo uzņēmumu vilni, kas veicinās izaugsmi Eiropā un pasaulē."

 

Ceevo ir jauns produkts, ko tirgū laiž Ceevo Group, kas iepriekš bija zināma kā Net1 International Payments Group, ko veidoja Transact24 un MasterPayment. Ceevo Group ir vadošs starptautisks maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā maksājumu apstrādi, debeta un kredītkaršu iegādi, darījumu drošību un regulu atbilstības pakalpojumus. Grupa ir NASDAQ biržā kotēta starptautiska finanšu tehnoloģiju risinājumu sniedzēja Net1 UEPS Technologies Inc (NasdaqGS: UEPS, JSE: NT1) struktūrvienība.發行人全權負責本公告的內容
Par Ceevo
Par Ceevo

Ceevo Group specializējas starptautisko maksājumu pakalpojumu risinājumos, kas ļauj uzņēmumiem pieņemt gandrīz jebkāda veida maksājumus no jebkuras vietas pasaulē.

 

Ceevo Group sastāv no šādiem uzņēmumiem (no kuriem visi veido daļu no "Ceevo" zīmola): Ceevo Financial Services (Malta) Limited; Ceevo Blockchain Ventures Limited; Transact24 Limited; Transact24 (Lielbritānija) Limited; Transact24 LLC; Masterpayment GmbH un tā struktūrvienības (Summit Payment Services AG un Masterpayment Limited). Uzņēmumu Ceevo Financial Services (Malta) Limited (reģistrācijas numurs C36102) apstiprinājis un to regulē Maltas Finanšu pakalpojumu kontroles dienests (MFSA), bet Transact24 (Lielbritānija) Limited apstiprinājusi un to regulē Lielbritānijas Finanšu pakalpojumu pārvalde (FCA) (reģistrācijas atsauces numurs 900538). Ceevo atbalsta mātesuzņēmuma Net1 UEPS Technologies Inc (NasdaqGS: UEPS, JSE: NT1) pieredze un tehnoloģijas. Lai iegūtu papildu informāciju, apmeklējiet www.ceevo.com.

來源:

Ceevo

類別:

Business

發佈於

02 Jul 2020

過去的新聞稿

聯繫 Media OutReach Newswire

立即聯繫我們