Ceevo v Evropě zaplnilo mezeru na trhu se službami pro zahraniční platební stykNový produkt firmy Ceevo umožní evropským prodejcům snadný přístup ke zjednodušeným platebním řešením a globálním zkušenostem firmy Ceevo s přeshraničními platbami

VALLETTA, MALTA - Media OutReach - 2. července 2020 - Společnost Ceevo dnes oznámila spuštění své automatické platební brány (AOB) v celé Evropě. Díky tomu mají místní obchodníci nyní k dispozici rychlé a jednoduché platební řešení. Více informací o tom, jak pomáháme obchodníkům využívat možnosti přeshraničního elektronického obchodování, najdete na webových stránkách www.ceevo.com.

 

Díky mezinárodní působnosti a zkušenostem z finančnictví a technologií zajišťuje firma Ceevo všechny náležitosti kolem mezinárodních plateb, včetně zabezpečení, regulace a řady dalších funkcí tak, aby se obchodníci mohli věnovat růstu svého podnikání.

 

Platební problémy přeshraničního elektronického obchodování ve východní Evropě

I když je východní Evropa jedním z nejrychleji rostoucí trhů v oblasti elektronického obchodování z celého kontinentu, který stabilně meziročně roste o 10,3 %, poptávka obchodníků v regionu není zdaleka uspokojena: většina zahraničních poskytovatelů se teprve chystá začít na místním trhu aktivně působit a domácí hráči nejsou schopni nabídnout ta správná řešení a služby na podporu firem s mezinárodními ambicemi. 

 

Řešení společnosti Ceevo jsou šité na míru potřebám obchodníků, kteří chtějí zpracovávat online platební transakce svých zákazníků v EU (Evropské unii) a na zahraničních trzích. I když jsou řešení společnosti Ceevo k dispozici všem evropským obchodníkům, domníváme se, že poptávka obchodníků z východní Evropy není dostatečně uspokojena a že toto řešení zaplní mezeru na trhu a osloví obchodníky, kteří chtějí expandovat i mimo svůj domácí trh.

 

Nedávný průzkum firmy Ceevo mezi malými online obchodníky v Evropě odhalil, že dva největší problémy, které malí online prodejci v souvislosti s platbami mají, je zabezpečení plateb (42 %) a řízení hotovostních toků (21 %). Za nejčastěji se vyskytující problém při vlastním placení, označili obchodníci (30 %) platbu neakceptovaným způsobem platby.

 

Navíc 32,5 % respondentů uvedlo, že většina jejich prodejů se uskuteční přes různé kanály a prostřednictvím tržišť, jako jsou například Amazon nebo eBay. Mezi tři největší obavy obchodníků v souvislosti s přeshraničními platbami jsou používání různých měn, postupy při zpracování plateb a přizpůsobení se aktuálním směnným kurzům (25 %), podpora a služby zákazníkům (24,17 %) a vyrovnávací platby z ostatních zemí (23 %). Mezi další bariéry pro využívání příležitostí k dalšímu růstu na svých domácích trzích, které respondenti uvedli, mimo jiné patří integrace digitálních plateb a problémy s rychle se měnícími zákaznickými trendy a také složité předpisy Evropské unie. Automatizované platební řešení firmy Ceevo obsahuje nejmodernější technologické nástroje, které výše uvedené problémy řeší a nabízí obchodníkům bezproblémové řešení k tomu, aby se mohli zapojit do digitální ekonomiky.

 

Philip Meyer, generální ředitel skupiny Ceevo řekl: "Mnoha malým online obchodníkům chybí možnost prodávat své zboží a služby do zahraničí a pokud nebudou schopni přijímat platby od svých potenciálních zákazníků, nebudou se moci posunout dále.  Skutečnost je taková, že, malé podniky se musí starat o platební technologie namísto toho, aby se věnovaly svému podnikání. To je jedna z věcí, kterou jsme chtěli vyřešit, a tak klientům nabízíme uživatelsky přívětivé řešení v místním jazyce a s možností rychlého nasazení." 

 

Ceevo -- nabízíme obchodníkům možnost akceptovat prakticky jakoukoli formu platby, a to z libovolného místa na světě

Společnost Ceevo svá platební řešení navrhuje tak, aby řešila problémy, které musí obchodníci řešit. Nabízíme rychlé a automatizované připojení do systému, bez nutnosti hradit další režijní náklady, podporu, jejíž součástí je jak veřejně dostupná dokumentace, tak oddělení zákaznické podpory, které pomáhá obchodníkům řešit problémy s platbami. Společnost Ceevo také nabízí individuální přehledy, které umožňují rychlou a snadnou správu více obchodních kanálů tak, aby obchodník mohl začít fungovat co nejrychleji poté, co se do systému zapojí.

 

Philip Meyer dále dodal: "Prostřednictvím plateb Ceevo chceme dát obchodníkům možnost prodávat své služby a zboží všem potenciálním zákazníkům na trhu EU a na dalších zahraničních trzích. Chceme se stát pro malé firmy první volbou a prostřednictvím našich služeb jim umožnit věnovat se věcem, na kterých záleží, a ne neustále řešit složitý svět platebního styku. Naše řešení našim zákazníkům usnadní přijímání plateb od kohokoli, v jakékoli měně a odkudkoli na světě bez toho, aniž by museli mít právní či technologické znalosti. Těšíme se na spolupráci s novými typy obchodníků a věříme, že naše služby podpoří nový růst podnikání v Evropě a zbytku světa."

 

Ceevo je nový produkt skupiny Ceevo Group, která se dříve jmenovala Net1's International Payments Group. Tento produkt se skládá z platforem Transact24 a MasterPayment. Skupina Ceevo Group je přední poskytovatel mezinárodních platebních služeb, který nabízí zpracování plateb, možnost placení debetními a kreditními kartami, zabezpečení transakcí a služby pro zajištění shody s požadavky orgánů státního dozoru. Ceevo Group je dceřinou firmou společnosti Net1 UEPS Technologies Inc (index NasdaqGS: UEPS, JSE: NT1), která je kotována na burze NASDAQ a patří mezi přední poskytovatele řešení a technologií pro mezinárodní platební styk.發行人全權負責本公告的內容
O společnosti Ceevo
O společnosti Ceevo

Skupina Ceevo Group se specializuje na poskytování mezinárodních platebních řešení, která podnikatelům umožňují akceptovat prakticky všechny typy plateb, ze všech míst světa.

 

Součástí skupiny Ceevo Group jsou následující subjekty, které všechny dohromady tvoří značku "Ceevo": Ceevo Financial Services (Malta) Limited; Ceevo Blockchain Ventures Limited; Transact24 Limited; Transact24 (UK) Limited; Transact24 LLC a Masterpayment GmbH a jejich sesterské společnosti (Summit Payment Services AG a Masterpayment Limited). Ceevo Financial Services (Malta) Limited (Registration Number: C36102 ) je držitelem povolení a podléhá dozoru Maltského úřadu pro finanční služby (MFSA) a společnost Transact24 (UK) Limited je držitelem povolení a podléhá dozoru Úřadu pro chování finančních institucí (FCA) Spojeného Království (registrační číslo: 900538). Společnost Ceevo využívá zkušeností a technologie své mateřské firmy Net1 UEPS Technologies Inc. (index NasdaqGS: UEPS, JSE: NT1). Další informace najdete na webové stránce www.ceevo.com

來源:

Ceevo

類別:

Business

發佈於

02 Jul 2020

過去的新聞稿

聯繫 Media OutReach Newswire

立即聯繫我們