SİBUR, Türkiye'deki depremzedelere 1 milyon dolar bağış yapmayı planlıyor.MOSCOW, RUSSIA - Media OutReach - 14 February 2023 - Rusya'nın önde gelen petrokimya üreticisi SİBUR, Türkiye'deki ölümcül depremin mağdurlarına ülkedeki satış gelirinden yaklaşık 1 milyon dolar bağışta bulunmaya karar verdi.

SİBUR International Başkanı Andrey Frolov, "On binlerce Türk insanını öldüren veya evsiz bırakan bu yıkıcı depremin yol açtığı zarar karşısında şok olduk" dedi. "Acıların boyutu hepimizi derinden etkiledi, mağdurlara yardım etmek için elimizden geleni yapmak istiyoruz".

Şirket, felakette ailelerini, yakınlarını, evlerini, mallarını kaybeden kişilere destek olmak için Şubat-Mart 2023 tarihleri arasında Türkiye'de satılan her ton üründen 5 dolar bağışta bulunma karar aldı.

SİBUR, 2022 yılında polipropilen, polietilen, polikarbonat, polistiren, maleik anhidrit, BOPP filmler ve sentetik kauçuklar dahil olmak üzere ayda yaklaşık 100.000 ton satışa ulaştığı Türkiye'ye ürün tedarikini artırdı.

SİBUR'un, deprem nedeniyle üretim kesintileri ve lojistik aksaklıklarla karşı karşıya kalan Türkiye'ye Rus işletmelerin SİBUR'un hammaddesinden ürettiği plastik ürünlerini tedarik etmeye devam etmesi de bu durumda büyük önem taşıyor.Hashtag: #SIBUR

發行人全權負責本公告的內容
Editörler için:
Editörler için:
SIBUR, yaklaşık 50.000 çalışanı ile Rusya'nın en büyük entegre petrokimya şirketi ve en hızlı büyüyen küresel petrokimya oyuncularından biridir. Şirketin benzersiz dikey olarak entegre iş modeli, 100 ülkede tüketim malları ve otomotiv endüstrilerinin yanı sıra inşaat, enerji, kimya ve diğer endüstrilerde kullanılan son derece rekabetçi ürünler sunmasını sağlar.

SIBUR, petrol ve gaz çıkarma yan ürünlerinin yakılmasından kaynaklanan CO2 emisyonlarını değerli petrokimya ürünlerine dönüştürerek azaltmaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için:

來源:

SIBUR

類別:

Philanthropy and Social Investments

 
發佈於

14 Feb 2023

過去的新聞稿

更多

聯繫 Media OutReach Newswire

立即聯繫我們