Dünyanın En Büyük Kripto Alım-Satım Yarışması Olan WSOT, Ayı Piyasasına Rağmen Rekor Kırmayı BaşardıBybit'in düzenlediği, kripto alım-satım işlemlerinin "Dünya Kupası" olarak nitelendirilebilecek WSOT (World Series of Trading) yarışmasının tarihindeki en büyük ödül havuzu bu yıl kullanıcılara sunuldu. Kripto alım-satım yarışmasına rekor sayıda katılım oldu.

VICTORIA, SEYŞELLER - Media OutReach - 3 Ağustos 2022 - Dünyanın en büyük kripto alım-satım yarışması olan WSOT, Temmuz ayında tamamlandı ve yatırımcılar, rekor düzeydeki 8 milyon dolarlık ödül havuzunun kilidini açarak paylarına düşeni aldılar. Heyecan dolu 20 günlük yarışma döneminden sonra en iyi yatırımcılar, zorlu piyasa koşullarına rağmen %10.000'in üzerinde kâr elde etmeyi başardılar.

Bu yılki yarışmaya yaklaşık 70.000 kişi katıldı. Katılımcılar, Dünya Kupası'nı andıran bu kripto alım-satım yarışmasında işlem becerilerini sergilediler. Bu yılki yarışta 2021 yılına göre katılımcı sayısı iki kat arttı ve geçen yıla göre %100 oranında daha fazla olan ödül havuzunun kilidi açıldı.

Ödül havuzu üç farklı kategoriye bölündü. Takım yarışında 6 milyon dolar, Solo Yarış ve Hız Bölgesi Ödülü kategorilerinin her birinde 1 milyon dolar sunuldu. Bunun yanı sıra Bybit, içinde çok değerli CloneX ve Mutant Ape Yacht Club NFT'lerinin bulunduğu 1.000'den fazla NFT ödülü dağıttı.

Yarışma, bir kez daha kriptoya ilgi duyanları etkilemeyi başardı. WSOT ile yeni gelişmekte olan dijital piyasaların, ayı piyasasındaki belirsizliğin mevcut olduğu zamanlarda bile gösterdiği dayanıklılık gözler önüne serilmiş oldu. 182 bölgeden 1.000'i aşkın takımda yer alan yatırımcılar, kıyasıya mücadele etti. 3.241 üyeye sahip en büyük takım olan Korean titans Maeuknam_Team takımını, 2.565 üye sayısıyla Sniper Squad ve 2.232 üye sayısıyla Streamer_Satto takımı takip etti.

Bybit'ten UNICEF'e BTC cinsinden 400.000 dolar değerinde bağış

Bybit, Doğu Asya ve Pasifik'teki kız çocuklarının eğitimini desteklemek ve diğer çocuklarla eşit şekilde eğitime erişmelerini sağlamak için UNICEF ile ortaklığını sürdürmeye devam ediyor. Sağlanan bu katkı ile Vietnam'da ulaşımın zor olduğu, dağlık yerde bulunan bir bölgedeki kız çocukları için STEAM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik) eğitimi verilmek üzere bir pilot program geliştirilecek.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, düşüncelerini şu şekilde ifade etti: "Bu yıl, hem katılımcı sayısını hem de etkinlik sırasında topluluğun motivasyonunu göz önünde bulundurduğumuzda WSOT etkinliğinde elde edilen başarı beni oldukça büyüledi. Bu yarışma sayesinde dünyanın dört bir yanından katılan kripto severlerin, kripto piyasasına olan inancı gözler önüne serilmiş ve ayı piyasasında bir umut ışığı doğmuş oldu."

WSOT 2022 yarışması sona ermiş olsa da WSOT Sonrası Parti devam ediyor:
https://blog.bybit.com/en-US/post/-wsot-afterparty-free-apex-nfts-cashback-rewards-100-000-usdt-prize-pool-await--blt2dca90172862a000/Hashtag: #Bybit

發行人全權負責本公告的內容
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında
Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit, Mart 2018'de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit, Formula 1 yarış takımı Oracle Red Bull Racing'in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports'un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin:

Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit'in sosyal medya platformlarını takip edin:

來源:

Bybit

類別:

CryptoCurrencies : Trade

發佈於

03 Aug 2022

過去的新聞稿

更多

立即聯繫 Media OutReach

立即聯繫我們