Автогоночна команда Oracle Red Bull Racing виходить на новий рівень, об’єднавши зусилля з Bybit  • Найсучасніша передова криптовалютна біржа Bybit вступає до команди у якості Головного партнера.
  • Договір, підписаний на багато років, робить біржу Bybit союзником найвищого рівня після генерального партнера команди, Oracle.
  • Цей документ ознаменував найбільшу за рік угоду між крипторинком і спортом.
  • Співробітництво включає програми залучення вболівальників через цифрові активи і програму позитивних змін.


МІЛТОН КІНС, Англія - Media OutReach - 16 лютого 2022 року - Автогоночна команда Oracle Red Bull Racing з радістю оголошує про партнерство з провідною криптовалютною біржею Bybit, наділяючи команду силою цифрової економіки через договір про багаторічне співробітництво, у якому біржа Bybit буде залучена як генеральний партнер команди. 

Створена у березні 2018 року, криптовалютна біржа показала експоненціальне зростання, і зараз на ній зареєстровано 6 мільйонів користувачів з усього світу, і як частина нової угоди, Bybit також приєднується до автогоночної команди Oracle Red Bull Racing як ексклюзивний партнер криптовалютного обміну.

 

Це співробітництво також розширює місію команди Oracle Red Bull Racing з метою більшого залучення вболівальників, при цьому Bybit візьме на себе роль партнера з випуску фан-токенів та технічного інкубатора. Таким чином криптовалютна біржа Bybit не лише підтримає команду через дистрибуцію зростаючих колекцій цифрових активів команди, а й збільшить разом з Oracle Red Bull Racing популярність кар'єри у галузях STEM (науки, технології, інженерії чи математики), знайомлячи нових людей і з роботою програмістів. Головним завданням Bybit є підтримка наступного рівня інновацій, таланту, розвитку технологій — саме те, що відповідає власним бажанням команди Oracle Red Bull Racing в процесі розвитку і розширення їхньої бази Red Bull Technology Campus у Мілтон-Кінс.

 

Партнерська оплата буде сплачуватися у вигляді поєднання готівки та BIT, нативного токена управління BitDAO. BitDAO — одна із найбільших децентралізованих автономних організацій (DAO) у світі, яка підтримує тих, хто будує децентралізовану економіку, дозволяючи холдерам токенів BIT голосувати щодо пропозицій сприяння розвитку технологій, що повністю переосмислюють спосіб роботи, об'єднання та транзакцій у спільноті.

 

Керівник та генеральний директор команди Oracle Red Bull Racing Крістіан Горнер сказав: «Я радий вітати Bybit у командi. Не дивно, що ми входимо у нове покоління змагань формули 1 у 2022 році з передовою революційною новою філософією гоночних машин, бо Bybit також працює на технологічних рубежах. Вони поділяють бажання команди бути лідером технологічних інновацій, щоб успішно конкурувати у спорті та змінити існуючий порядок речей. З цими бажаннями тісно пов'язане бажання Bybit завдяки цифровим інноваціям урізноманітнити досвід уболівальників F1. Ця місія також є ключовою, бо сумісна допомога команди і Bybit допоможе нам створити більш глибокий, імерсивний і унікальний зв'язок уболівальників з усього світу з командою».

 

Бен Чжоу, співзасновник та генеральний директор Bybit, сказав: «Ми надихаємося невичерпним запалом команди Oracle Red Bull Racing та її відважною стійкістю. Ця команда змінила ситуацію так само, як цифрові активи змінили фінансову систему світу. Як молода біржа, ми взаємодіємо з Oracle Red Bull Racing, виходячи з наших цінностей — вік не має значення, ієрархія не має значення, і спадщина — це не те, що передається нам, а те, що створюємо ми самі. Бики чи ведмеді, у кожного є можливість взяти фінансову свободу у власні руки на зорі цифрової економіки. Bybit зрозуміла, що наш дух спорідненості і ідеальний баланс швидкості, безпеки та надійності — це те, чого прагнуть користувачі на нашій платформі. Можливість позмагатися у гонці забезпечується невтомною роботою над шасі, двигуном, конструкцією авто, а також нестримною жагою водіїв до точності й зосередження у цій грі, пальним у якій став адреналін».

 

Про Bybit
Про Bybit

Bybit — це біржа криптовалют, створена у березні 2018 року, пропонуючи професійну платформу для криптовалютних трейдерів, які шукають надшвидкий метчинговий двигун, бездоганну службу підтримки та багатомовну спільноту. Компанія надає надає інноваційні онлайн послуги торгівлі на споті та торгівлі деривативами, продукти майнінгу та стейкінгу, а також підтримку API, для роздрібних та інституціональних клієнтів з усього світу, намагаючись бути найбільш надійною біржею для того класу цифрових активів, що зараз формується. Окрім команди Red Bull Racing, Bybit також спонсорує такі команди кіберспорту, як NAVI, Alliance, Astralis and Virtus.pro; Німецький футбольний клуб Borussia Dortmund та Японський футбольний клуб Avispa Fukuoka.


Ком'юніті Bybit – це більше ніж 75 000 трейдерів, які спілкуються та допомагають один одному у , , ,


Для отримання додаткової інформації відвідайте


Щоб бути в курсі подій, підпишіться на Bybit у соцмережах 


#Bybit

來源:

Bybit

類別:

CryptoCurrencies : Trade

發佈於

16 Feb 2022

過去的新聞稿

更多
#CryptoCurrencies #Technology

05 August 2022

Game On for Bybit-Backed GameFi Platform, Yeeha Games

立即聯繫 Media OutReach

立即聯繫我們