SIBUR 2-4 Mayıs'ta İstanbul'da düzenlenecek olan RePlast Eurasia fuarına katılacaktırİSTANBUL, TÜRKIYE - Media OutReach Newswire - 30 Nisan 2024 - Rusya'nın önde gelen polimer ve kauçuk üreticisi SIBUR, 2-4 Mayıs'ta İstanbul'da ilk defa olarak düzenlenecek olan ve plastik maddeleri yeniden işleme teknolojilerini ele alacak olan RePlast Eurasia sektör fuarına katılacaktır.

SIBUR, Rusya'da plastik atıkların toplanmasını ve geri dönüştürülmesini desteklemekte ve yeni ürünlerin üretilmesini teşvik etmektedir. Şirket, Vivilen adında bir marka yarattı ve bu markayla geri dönüştürülmüş maddelerden polimerler üretmektedir.

SIBUR fuarda; ilaç, ulaşım, inşaat ve ambalajlama sektörlerine için geniş bir çevre dostu polimer yelpazesi sunacak. Şirket, geri dönüştürülmüş malzeme içeren ürünler de dahil olmak üzere ,Türkiye'de polimerlere yönelik artan talebi karşılamaya hazırdır.

RePlast fuarı iş programı kapsamında SIBUR Polylab Araştırma Merkezi Genel Müdürü Konstantin Vernigorov söz alacak. Bu merkez, geri dönüştürülmüş plastikleri kullanımı da dahil olmak üzere yeni polimer markaları geliştirmektedir.

SIBUR, fabrikalarını daha çevre dostu hale getirip, elde ettiği karbon birimleri alanında da Türk ortaklarla işbirliği yapmayı müzakere etmektedir.

SIBUR'dan karbon birimleri veya düşük karbonlu ürünler satın almak, Türk şirketlerinin karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olacaktır.Hashtag: #SIBUR

發行人全權負責本公告的內容
來源:

SIBUR

類別:

Rubber & Plastic

 
發佈於

30 Apr 2024

過去的新聞稿

更多

聯繫 Media OutReach Newswire

立即聯繫我們